Inwestycje


Ekskluzywny i niestandardowy – taki jest NEW IRON. Nowa inwestycja w sercu Łodzi. Inspirujące wnętrza, najszlachetniejsze materiały oraz udogodnienia w pięciogwiazdkowym standardzie – to wszystko znajdzie się w zasięgu ręki przyszłych mieszkańców.

Nowoczesny apartamentowiec cechuje się charakterystycznym zwężeniem, kształtem przypominającym żelazko. Ta nieoczywista forma to nawiązanie do wielkomiejskiego stylu. NEW IRON ma szansę stać się nowym symbolem miasta, które słynie z dynamicznego rozwoju.

Za projekt budynku odpowiada wielokrotnie nagradzany polski architekt Marcin Tomaszewski z pracowni REFORM Architekt.

Więcej na www.newiron.pl


  

Ta kameralna inwestycja na przedmieściach Krakowa w Wieliczce wyróżnia się nie tylko innowacyjnością o wysokim standardzie, ale również komfortem życia w postaci spokojnej i cichej okolicy przy jednoczesnym, niezwykle funkcjonalnym dostępem do centrum miasta.

Stworzenie projektu tej inwestycji opierało się przede wszystkim o potrzeby naszych Klientów, dlatego też na osiedlu Różana 52 absolutnie każdy znajdzie swój „kawałek podłogi”.

Więcej na www.rozana52.pl

  
Apartamenty Krakowskie Przedmieście

 

Apartamenty Krakowskie Przedmieście kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim, ulokowana w ciekawej i spokojnej okolicy. Osiedle mieszkaniowe powstało na przedmieściach Krakowa przy ul. Różanej w Wieliczce, zaledwie 4 km od Rynku Głównego w Wieliczce i 11km od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Inwestycja Apartamenty Krakowskie Przedmieście została wybudowana w 1 kw. 2016 roku i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku. Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.    

 

      

Biuro sprzedaży

ul. Gdańska 120/1
90-350 Łódź

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 17:00
W pozostałych godzinach i weekendy
prosimy o kontakt telefoniczny.

tel: +48 503 566 707
e-mail: sprzedaz@gdanska120.pl

Szukasz mieszkania?

Zostaw nam wiadomość.
Skontaktujemy się z Tobą.