x

Osiedle

Gdańska 120 to przestrzeń, w której zapragniesz stworzyć własne miejsce na ziemi. Ten kameralny, elegancki projekt o podwyższonym standardzie bez wątpienia skradnie Twoje serce. Niezwykle bogata i urozmaicona oferta stanowi doskonałą inwestycję dla rodzin z dziećmi. Funkcjonalność pomieszczeń oraz wysoki komfort mieszkania gwarantują 52 lokale o rozmaitych metrażach: od 69 do  117 m2, a także zróżnicowanej liczbie pokoi: od 3 do 4. Do  lokali przynależą przestronne miejsca parkingowe w hali garażowej.
 
Jeśli preferujesz życie w centrum miasta, jednocześnie oczekując wygody, jaką zapewnia własny dom? Nie ma problemu! Rewelacyjnym rozwiązaniem dla Ciebie będą dwupoziomowe apartamenty z nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi. Natomiast mieszkania usytuowane na parterze wyposażone zostały w przestrzenne tarasy, na których z łatwością zorganizujesz rodzinne spotkanie lub odprężysz się przy ulubionej książce. 
Beztroską ciszę i błogość zapewnia spokojna okolica oraz przyjazny widok z okien, który rozpościera się na tereny zielone. Jednocześnie budynek znajduję się w centrum, skąd do głównej ulicy Piotrkowskiej jest zaledwie 500 m. Przyjemne z pożytecznym.

Inwestycja została już oddana do użytkowania.
Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się na ul. Gdańskiej 120/1. 

Biuro sprzedaży

ul. Gdańska 120/1
90-350 Łódź

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 17:00
W pozostałych godzinach i weekendy
prosimy o kontakt telefoniczny.

tel: +48 503 566 707
e-mail: sprzedaz@gdanska120.pl

Szukasz mieszkania?

Zostaw nam wiadomość.
Skontaktujemy się z Tobą.