x

Osiedle

Gdańska 120 prezentuje przestrzeń, w której zapragniesz stworzyć własne miejsce na ziemi. Ten kameralny elegancki projekt o podwyższonym standardzie bez wątpienia skradnie Twoje serce. Niezwykle bogata i urozmaicona oferta stanowi doskonałą inwestycję dla rodzin z dziećmi. Funkcjonalność pomieszczeń oraz wysoki komfort mieszkania gwarantują 52 lokale o rozmaitych metrażach: od 34 do aż 117 m2, a także zróżnicowanej liczbie pokoi: od 1 do 4. Do poszczególnych lokali przynależą przestronne garaże oraz komórki lokatorskie.
 
Jeśli preferujesz życie w centrum miasta, jednocześnie oczekując wygody, jaką zapewnia własny dom? Nie ma problemu! Rewelacyjnym rozwiązaniem dla Ciebie będą dwupoziomowe apartamenty z nieograniczonymi możliwościami aranżacyjnymi. Natomiast mieszkania usytuowane na parterze wyposażone zostały w przestrzenne tarasy, na których z pomyślnością zorganizujesz rodzinne spotkanie lub odprężysz się przy ulubionej książce. Dla osób które szukają mieszkań jednopokojowych proponujemy 34 m2 kawalerki z tarasami.
Beztroską ciszę i błogość zapewnia spokojna okolica oraz przyjazny widok z okien, który rozpościera się na tereny zielone. Jednocześnie budynek znajduję się w centrum, skąd do głównej ulicy Piotrkowskiej jest zaledwie 500 m. Przyjemne z pożytecznym!
Termin zakończenia budowy przypada na wrzesień 2021 roku. Po więcej informacji serdecznie zapraszamy do naszego biura sprzedaży, które mieści się na terenie inwestycji.

Biuro sprzedaży

ul. Gdańska 125
90-519 Łódź

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek: 09:00 – 17:00
W pozostałych godzinach i weekendy
Prosimy o kontakt telefoniczny

tel: +48 600 627 308
tel: +48 788 880 058
sprzedaz@gdanska120.pl

Szukasz mieszkania?

Zostaw nam wiadomość.
Skontaktujemy się z Tobą.